LEDVANCE SMART+ stropní svítidlo OrbisMoon 24W 2500lm/30-6500K pr.38 černá WIFI˙
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master Value |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307360 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 660 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8719514307360 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002493402 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951430736000 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514307377 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHEMVMR167.5/94036D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena