PHILIPS LED reflektor MASTER.V PAR16 5.5W/80W GU10 4000K 680lm 120° Dim 25Y
KOD KRAT.:PHEMVGU105.5940120D
KOD VÝR.:872110303831900
EAN.:8721103038319
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER LEDspot |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169307964 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 400 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8720169307964 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003796102 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016930796400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMUGU102.1/840D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHEMVGU105.5940120D
KOD VÝR.:872110303831900
EAN.:8721103038319
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU105/840D
KOD VÝR.:871951435885000
EAN.:8719514358850
KOD KRAT.:OS4099854455971
KOD VÝR.:4099854455971
EAN.:4099854455971
KOD KRAT.:MOI236KOEP/IP54
KOD VÝR.:I236KO600EP/IP54
EAN.:8595073748536
KOD KRAT.:MOIKO218EP
KOD VÝR.:IKO218600EP
EAN.:8595073734348
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena