PHILIPS svít-sloup.LED Splay UE PO 4.3W 27K AN HV
KOD KRAT.:PHI8721103110039
KOD VÝR.:872110311003900
EAN.:8721103110039
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master ExpertColor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514429697 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Úhel vyzařování | 24 st. |
| EOC | 871951442969700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMLAR11120/93024D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514429697 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003478702 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103110039
KOD VÝR.:872110311003900
EAN.:8721103110039
KOD KRAT.:AB3901H-A05040 17
KOD VÝR.:3901H-A05040 17
EAN.:8592624067757
KOD KRAT.:PHEMLAR11120/94045D
KOD VÝR.:871951442975800
EAN.:8719514429758
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena