PHILIPS LED reflektor MASTER.V PAR16 5.5W/80W GU10 4000K 680lm 120° Dim 25Y
KOD KRAT.:PHEMVGU105.5940120D
KOD VÝR.:872110303831900
EAN.:8721103038319
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CorePro Classic |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514358836 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 395 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPCGU105/830D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514358836 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002068302 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951435883600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514358843 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHEMVGU105.5940120D
KOD VÝR.:872110303831900
EAN.:8721103038319
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU105/840D
KOD VÝR.:871951435885000
EAN.:8719514358850
KOD KRAT.:OS4099854455971
KOD VÝR.:4099854455971
EAN.:4099854455971
KOD KRAT.:MOI236KOEP/IP54
KOD VÝR.:I236KO600EP/IP54
EAN.:8595073748536
KOD KRAT.:MOIKO218EP
KOD VÝR.:IKO218600EP
EAN.:8595073734348
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena