LEDVANCE LED reflektor PFM MR16 3.4W/35W GU5.3 2700K 345lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:OS4099854457845
KOD VÝR.:4099854457845
EAN.:4099854457845
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699700294 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 355 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPCGU104.6W8275 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8718699700294 | ks | 1 | pck |
| GPC | 929001215252 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OS4099854457845
KOD VÝR.:4099854457845
EAN.:4099854457845
KOD KRAT.:OS4099854045165
KOD VÝR.:4099854045165
EAN.:4099854045165
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena