MODUS LED panel INL 50W 3800lm/840 IP20; 60x60cm nepr.osv
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696686843 |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 440 lm |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08718696686850 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696686843 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDGU104.5/CW/3BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696686850 | box | 11 | ks |
| GPC | 929001297186 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
KOD KRAT.:OS4099854059018
KOD VÝR.:4099854059018
EAN.:4099854059018
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena