Poškozený obal
DURACELL baterie do naslouchadel DA 312 Activair 6ks
KOD KRAT.:DR312/B6_pos
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514512221 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 31 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514512221 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951451222100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401880881 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRC136B28S/830D12 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DR312/B6_pos
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena