OSRAM halogenová žárovka 93638 150W 21V GX5.3 speciální
KOD KRAT.:OSH93638
KOD VÝR.:4050300456843
EAN.:4050300456843
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Panel (generace 5) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514950009 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 650 mm |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 50 mm |
| Patice | G5 |
| Příkon | 5 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514950009 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401840684 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951495000900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRC132V36/840NOC5 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH93638
KOD VÝR.:4050300456843
EAN.:4050300456843
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
KOD KRAT.:BEPM0503
KOD VÝR.:1914031200
EAN.:8595025381194
KOD KRAT.:EABF-U-3/72-C
KOD VÝR.:283048
EAN.:4015082830489
KOD KRAT.:OSESMG954.8TWCWF
KOD VÝR.:4058075777897
EAN.:4058075777897
KOD KRAT.:PHI17392/93/P0
KOD VÝR.:8718696165942
EAN.:8718696165942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena