LEDVANCE LED nástrčka DULUX T/E HF 16W/32W GX24q-3 4000K 1800lm/130° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169157071 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EOC | 872016915707100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003592602 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPDL16.5/830EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169157071 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena