PHILIPS LED kapsle CorePro 3.7W/40W G9 2700K 470lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.7/827
KOD VÝR.:872016930185600
EAN.:8720169301856
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514303935 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G9 |
| Světelný tok | 400 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPG93.2W827 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951430393500 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002495502 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514303935 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514303942 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPG93.7/827
KOD VÝR.:872016930185600
EAN.:8720169301856
KOD KRAT.:PHI40906/31/P9
KOD VÝR.:8718696174609
EAN.:8718696174609
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27BT
KOD VÝR.:4058075609679
EAN.:4058075609679
KOD KRAT.:OS4099854061479
KOD VÝR.:4099854061479
EAN.:4099854061479
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena