PHILIPS LED kapsle CorePro 1.9W/25W G9 3000K 220lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/830
KOD VÝR.:872016930183200
EAN.:8720169301832
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514303911 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 2 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 220 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G9 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514303911 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPG92W830 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951430391100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002495302 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/830
KOD VÝR.:872016930183200
EAN.:8720169301832
KOD KRAT.:OSESMB5DWF#
KOD VÝR.:4058075485532
EAN.:4058075485532
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14WF/3
KOD VÝR.:4058075779099
EAN.:4058075779099
KOD KRAT.:PHLEDCPG92.6/827D
KOD VÝR.:871869976669600
EAN.:8718699766696
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena