LEDVANCE SMART+ pásek OUTDOOR 16W 1100lm/RGBTW 5000mm BT
KOD KRAT.:OSISMF16RGBTWOUTBT
KOD VÝR.:4058075504882
EAN.:4058075504882
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699767778 |
| Váha | .01 kg |
| Energetická třída | E |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.7 cm |
| Příkon | 2.7 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 25 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 67 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 28 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Patice | G4 |
| Světelný tok | 330 lm |
| Tvar zdroje | kapsle |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPG42.7/830 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869976777800 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002389302 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699767778 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699767785 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSISMF16RGBTWOUTBT
KOD VÝR.:4058075504882
EAN.:4058075504882
KOD KRAT.:PHLHO54/840SECURA
KOD VÝR.:871150095231855
EAN.:8711500952318
KOD KRAT.:OSEVP7/827E14/2
KOD VÝR.:4058075479272
EAN.:4058075479272
KOD KRAT.:OS4099854061479
KOD VÝR.:4099854061479
EAN.:4099854061479
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena