LEDVANCE SMART+ filam.luster P40 4W/40W E27 2700K 470lm Dim 20Y BT
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27BT
KOD VÝR.:4058075609679
EAN.:4058075609679
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699767693 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 215 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G4 |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871869976769300 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699767693 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPG41.8/830 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002389102 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27BT
KOD VÝR.:4058075609679
EAN.:4058075609679
KOD KRAT.:OS4099854061479
KOD VÝR.:4099854061479
EAN.:4099854061479
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena