METRODIS kabelová příchytka+hřeb 830.30/6 6mm bílá blistr-30ks
KOD KRAT.:MD830.30/6
KOD VÝR.:8594031132721
EAN.:8594031132721
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169300576 |
| Rozměry | 40x15x15mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 210 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | G4 |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8720169300576 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003779258 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDG42.1/827D# | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169300583 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MD830.30/6
KOD VÝR.:8594031132721
EAN.:8594031132721
KOD KRAT.:PHI8720169299092
KOD VÝR.:872016929909200
EAN.:8720169299092
KOD KRAT.:KGZ169600.bal
KOD VÝR.:169600.bal
EAN.:8594193600434
KOD KRAT.:MO242113120207
KOD VÝR.:242113120207
KOD KRAT.:PHLEDCPB4.3/827F
KOD VÝR.:871951434718200
EAN.:8719514347182
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena