PHILIPS LED kapka P48 7W/60W E14 2700K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDP7/WWF/E14_pos
KOD VÝR.:8719514309647
EAN.:8719514309647
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309647 |
| Váha | .034 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P48 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514309647 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002978955 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDP7/WWF/E14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514309654 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDP7/WWF/E14_pos
KOD VÝR.:8719514309647
EAN.:8719514309647
KOD KRAT.:PHLEDP4.9/WWF/E14
KOD VÝR.:8719514309388
EAN.:8719514309388
KOD KRAT.:MOESO3000RMKO4ND
KOD VÝR.:ESO3000RMKO4ND
EAN.:8596099006211
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY3222
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY3222
EAN.:8595073736120
KOD KRAT.:PHEMVGU104.992736DT#
KOD VÝR.:871869670811800
EAN.:8718696708118
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY2012
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY2012
EAN.:8596099013974
KOD KRAT.:PHEMVMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951430736000
EAN.:8719514307360
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena