PHILIPS LED reflektor MASTER.EC MR16 6.7W/35W GU5.3 3000K 470lm/36° Dim 40Y
KOD KRAT.:PHEMEMR166.7/93036D
KOD VÝR.:871951435861400
EAN.:8719514358614
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309401 |
| Váha | .018 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514309401 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003540618 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDP5/WWF/E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169165007 | box | 11 | ks |
| EAN | 08719514309418 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHEMEMR166.7/93036D
KOD VÝR.:871951435861400
EAN.:8719514358614
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
KOD KRAT.:MOQPN5A/1050DIM
KOD VÝR.:QPN5A600/1050DIM
EAN.:8596099007829
KOD KRAT.:OSISMF3.6RGBTWWF
KOD VÝR.:4058075523838
EAN.:4058075523838
KOD KRAT.:MOQPN3A/1050ND
KOD VÝR.:QPN3A600/1050ND
EAN.:8595073762945
KOD KRAT.:MOQN3C/700ND
KOD VÝR.:QN3C600/700ND
EAN.:8596099015459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena