LEDVANCE Podlinková svítidla 4W 230V 290lm 3000K IP20 30Y DIM Černá
KOD KRAT.:OS4058075842526
KOD VÝR.:4058075842526
EAN.:4058075842526
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514310094 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514310094 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929003546563 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDP5/827E14/2 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OS4058075842526
KOD VÝR.:4058075842526
EAN.:4058075842526
KOD KRAT.:PHLEDA7/827/2
KOD VÝR.:8718699777678
EAN.:8718699777678
KOD KRAT.:PHLEDG1258.5/827
KOD VÝR.:871869976475300
EAN.:8718699764753
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/827
KOD VÝR.:872016930181800
EAN.:8720169301818
KOD KRAT.:PHQRC132ZSME-3/WHg5
KOD VÝR.:871951495407699
EAN.:8719514954076
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/830
KOD VÝR.:8720169301658
EAN.:8720169301658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena