EMOS pulsní zdroj N3112 Kód:N3112
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master Value |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514355491 |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 3.4 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514355491 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003060202 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951435549100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMVP3.4/927D14 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514355507 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:BEP5712
KOD VÝR.:3402012000
EAN.:8595025377876
KOD KRAT.:MOHWM/3W/F/CB/X/TR
KOD VÝR.:OZN/HWM/3W/F/CB/X/TR
EAN.:5902448994215
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:DUL140PW
KOD VÝR.:L140PW
EAN.:8011905836566
KOD KRAT.:MOQ2A/1050ND
KOD VÝR.:Q2A600/1050ND
EAN.:8595073790993
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena