MODUS LED panel Q 52W 5800lm/853 IP20; 60x60cm podhled. ND
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
| Délka balení | 75 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Produktová řada | Sparkle |
| Světelný tok | 350 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | nikl |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Výřez | 70 mm |
| EAN | 8718699755706 |
| Šířka | 85 |
| Výška | 55 |
| Průměr | 85 mm |
| Rozměry | 55x85x85mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5.5 W |
| Krytí | IP20 |
| Délka | 85 |
| EAN | 8718699755706 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHISL2610705.5W27KN | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002374320 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena