OSRAM DECOR PLASTER ROUTES PEND 300 1XE27OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514250185 |
| Rozměry | 44x165x165mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 17 W |
| EAN | 8719514250185 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIDL25115017W40KWH | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005813131 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena