PHILIPS LED žárovka A95 23W/200W E27 2700K 3452lm NonDim 15Y opál BL
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696584064 |
| Průměr | 80 |
| Balení | 6 ks |
| Délka | 113 |
| Energetická třída | A++ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 82 mm |
| Označení zdroje | R80 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.5 cm |
| Příkon | 3.7 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 370 lm |
| Svítivost | 850 cd |
| Šířka balení | 82 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 115 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | R80 |
| Úhel vyzařování | 40 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08718696584071 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696584064 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001235602 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696584071 | box | 11 | ks |
| KOD | PHLEDCPR803.7/827 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869658406400 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA23/827/BL
KOD VÝR.:871869976463000
EAN.:8718699764630
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
KOD KRAT.:HTRZT1.5T
KOD VÝR.:V465
EAN.:8595614707404
KOD KRAT.:PHIW8719514554856_pos
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:OSTHNS5OFR
KOD VÝR.:4008321229946
EAN.:4008321229946
KOD KRAT.:OSESMB5TWWF
KOD VÝR.:4058075485556
EAN.:4058075485556
KOD KRAT.:OEZPV1425AgG
KOD VÝR.:6730
EAN.:8590125067306
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena