OSRAM LED globe COMF G95 11W/100W E27 2700K 1521lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4058075602991
KOD VÝR.:4058075602991
EAN.:4058075602991
| Délka balení | 111 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 111 mm |
| Výška balení | 146 mm |
| Produktová řada | RIVANO |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696169605 |
| Rozměry | 151x100x100mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Balení | 12 ks |
| GPC | 915005688101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696169605 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50611/31/P0 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075602991
KOD VÝR.:4058075602991
EAN.:4058075602991
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena