KOPOS vícepólová svorkovnice věneček 4-pólová do KU68 S-66 58x58x19mm ; černá
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
| Délka balení | 490 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 115 mm |
| Výška balení | 117 mm |
| Produktová řada | Kosipo |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514435254 |
| Délka | 443 |
| Šířka | 70 |
| Výška | 92 |
| Rozměry | 91x118x443mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Užitý zdroj | LED |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8719514435254 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514435254 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003204501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:OS4099854649868
KOD VÝR.:4099854649868
EAN.:4099854649868
KOD KRAT.:PHI8720169266377_pos
KOD VÝR.:872016926637700
EAN.:8720169266377
KOD KRAT.:OS4099854615405
KOD VÝR.:4099854615405
EAN.:4099854615405
KOD KRAT.:PHI8719514385801
KOD VÝR.:871951438580100
EAN.:8719514385801
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena