PHILIPS svít.strop.žárov. WL070V 19W 1700lm/840 50Y IP65 ;čidlo
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
| Délka balení | 72 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Produktová řada | Hue E27 White |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Označení zdroje | A60 |
| EAN | 8719514288232 |
| Rozměry | 110x61x61mm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 1100 lm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Balení | 4 ks |
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena