PHILIPS WiZ filam.bulb ST64 7W/50W E27 TW 640lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 White Filament |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514342989 |
| Rozměry | 135x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2100 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 210 mm |
| GPC | 929003051701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514342989 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDHFST7W/WH | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514342996 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372269
KOD VÝR.:871951437226900
EAN.:8719514372269
KOD KRAT.:AMA9Z22440
KOD VÝR.:A9Z22440
EAN.:3606480443213
KOD KRAT.:PHDS11/UVC
KOD VÝR.:871150062488880
EAN.:8711500624888
KOD KRAT.:SI1L20
KOD VÝR.:1L20
EAN.:8592718000172
KOD KRAT.:HTRPV17p
KOD VÝR.:V225
EAN.:8595614704151
KOD KRAT.:EASS-KS-61005
KOD VÝR.:275422
EAN.:4015082754228
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
KOD KRAT.:KKLHD30X25_HD
KOD VÝR.:LHD 30X25_HD
EAN.:8595057633872
KOD KRAT.:BEK0102
KOD VÝR.:1821000500
EAN.:8592920009178
KOD KRAT.:BEPM0902
KOD VÝR.:1914071100
EAN.:8595025381088
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena