PHILIPS LED kapka P48 7W/60W E14 2700K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDP7/WWF/E14
KOD VÝR.:8719514309647
EAN.:8719514309647
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Centris |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696176023 |
| Váha | 3.202 kg |
| Rozměry | 128x337x408mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 392 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 48.7 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2850 lm |
| Šířka balení | 487 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 143 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 25 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718696176023 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH50608/30/P7 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005928501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDP7/WWF/E14
KOD VÝR.:8719514309647
EAN.:8719514309647
KOD KRAT.:PHLEDP4.9/WWF/E14
KOD VÝR.:8719514309388
EAN.:8719514309388
KOD KRAT.:MOESO3000RMKO4ND
KOD VÝR.:ESO3000RMKO4ND
EAN.:8596099006211
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY3222
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY3222
EAN.:8595073736120
KOD KRAT.:PHEMVGU104.992736DT#
KOD VÝR.:871869670811800
EAN.:8718696708118
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY2012
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY2012
EAN.:8596099013974
KOD KRAT.:PHEMVMR167.5/94036D
KOD VÝR.:871951430736000
EAN.:8719514307360
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena