PHILIPS LED výbojka TForce.Core.Road 17W/50W E27 3000K 2800lm NonDim 25Y
KOD KRAT.:PHETFCR17/730
KOD VÝR.:871951431625600
EAN.:8719514316256
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Centris |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696176030 |
| Rozměry | 128x337x408mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 392 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2850 lm |
| Šířka balení | 486 mm |
| Výška balení | 143 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8718696176030 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH50608/31/P7 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005928601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHETFCR17/730
KOD VÝR.:871951431625600
EAN.:8719514316256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena