EATON rozvodnice na omítku BC-O-1/5-TW-ECO 5mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Impress |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170519 |
| Rozměry | 770x100x100mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 156 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 156 mm |
| Výška balení | 825 mm |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 24 V |
| Světelný tok | 1200 lm |
| GPC | 915005731101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696170519 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17432/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena