VARTA baterie alkalická V13GA/LR44/4276 ;BL1
KOD KRAT.:VALR44BL1
KOD VÝR.:4276
EAN.:4008496297641
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Econic |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170595 |
| Rozměry | 322x163x163mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 207 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1150 lm |
| Šířka balení | 207 mm |
| Výška balení | 370 mm |
| Krytí | IP44 |
| GPC | 915005732501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696170595 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17441/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:VALR44BL1
KOD VÝR.:4276
EAN.:4008496297641
KOD KRAT.:BEP5727
KOD VÝR.:3402025000
EAN.:8592920067130
KOD KRAT.:AMNU122454
KOD VÝR.:NU122454
EAN.:3606489452117
KOD KRAT.:PHI59466/31/E3
KOD VÝR.:8718696173664
EAN.:8718696173664
KOD KRAT.:PHLEDP5/WWF/E27
KOD VÝR.:8719514309401
EAN.:8719514309401
KOD KRAT.:SASPH1043C/25
KOD VÝR.:ALE.3.401/25
EAN.:8594031136736
KOD KRAT.:HDL435A
KOD VÝR.:L435A
EAN.:8595118840294
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena