NOARK chránič proudový/jistič 1+Npólová B 10A 30mA AC
KOD KRAT.:NO111147
KOD VÝR.:111147
EAN.:8592765111470
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Outdoor Strip |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699709853 |
| Rozměry | 20x11x4870mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 96 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 38.2 cm |
| Příkon | 37.5 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 382 mm |
| Výška balení | 210 mm |
| EAN | 8718699709853 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDHLSHOUT5MEU | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699709860 | box | 11 | ks |
| GPC | 929002289102 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NO111147
KOD VÝR.:111147
EAN.:8592765111470
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
KOD KRAT.:EE1000485
KOD VÝR.:1000485
EAN.:8592847001477
KOD KRAT.:BEK0201
KOD VÝR.:1821100100
EAN.:8592920030189
KOD KRAT.:MORS400KUPR
KOD VÝR.:OZVORS400KUPR
KOD KRAT.:VA16611
KOD VÝR.:16611
EAN.:4008496678044
KOD KRAT.:HDL412F
KOD VÝR.:L412F
EAN.:8596425164691
KOD KRAT.:OSA64211
KOD VÝR.:4050300524313
EAN.:4050300524313
KOD KRAT.:YTNPRIMOBASE100A
KOD VÝR.:12955
EAN.:8595226104806
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena