Poškozený obal
PHILIPS HUE-WCA Gradient.Lightstrip pásek extension EU UK
KOD KRAT.:PHIH8719514339989_pos
KOD VÝR.:871951433998900
EAN.:8719514339989
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue LightStrip gradient |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514339989 |
| Rozměry | 5,5x7,5x1000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| EAN | 08719514339996 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8719514339989 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514339989 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002995001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514339989_pos
KOD VÝR.:871951433998900
EAN.:8719514339989
KOD KRAT.:PHVCDMTM20/830
KOD VÝR.:871150020751715
EAN.:8711500207517
KOD KRAT.:OB2024721
KOD VÝR.:2024721
EAN.:4012195446897
KOD KRAT.:PHH8720169375246
KOD VÝR.:872016937524600
EAN.:8720169375246
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
KOD KRAT.:OB2024160
KOD VÝR.:2024160
EAN.:4012195162919
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena