MODUS panelové svítidlo USAL4000A4KN600/NDMULTI/90
KOD KRAT.:MOUSAL4000A4MULTI/90
KOD VÝR.:USAL4000A4KN600/NDMULTI/90
EAN.:8596099141813
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue LightStrip gradient |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514339965 |
| Rozměry | 5,5x7,5x2000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 219 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| EAN | 08719514339972 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8719514339965 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514339965 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002994901 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUSAL4000A4MULTI/90
KOD VÝR.:USAL4000A4KN600/NDMULTI/90
EAN.:8596099141813
KOD KRAT.:OSPFM100/24/P
KOD VÝR.:4058075239937
EAN.:4058075239937
KOD KRAT.:OSVHIT1000D
KOD VÝR.:4008321527035
EAN.:4008321527035
KOD KRAT.:PHVCDMT35/830
KOD VÝR.:871150019697215
EAN.:8711500196972
KOD KRAT.:PHVCDMT150/830
KOD VÝR.:871150019780115
EAN.:8711500197801
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
KOD KRAT.:SIWZ322-1
KOD VÝR.:WZ322-1
EAN.:8592718018443
KOD KRAT.:OSOTiDALI80/2A1LT2L
KOD VÝR.:4052899028050
EAN.:4052899028050
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
KOD KRAT.:PHQDN135B6S/830
KOD VÝR.:871869938117299
EAN.:8718699381172
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena