PHILIPS HUE-WHITE kit; brána+sw. + 3xA60 9.5W/75W E27 2700K 1100lm Dim 25Y EUR
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289130
KOD VÝR.:871951428913000
EAN.:8719514289130
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8718696785232 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Sady |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718696785232 | set | 12 | set |
| KOD | PHLEDHKITA60/WH/SWE | set | 12 | set |
| EAN | 08718696785249 | set | 12 | set |
| GPC | 929001821604 | ks | 1 | set |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289130
KOD VÝR.:871951428913000
EAN.:8719514289130
KOD KRAT.:PHLEDHGU105/WAE
KOD VÝR.:8718699628673
EAN.:8718699628673
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena