PHILIPS HUE-WA svít.přisaz.LED Pillar 1x5W GU10 350lm/WH IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Adore |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514340794 |
| Rozměry | 100x93x94mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výřez | 93 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | PHIH8719514340794 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514340794 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003055801 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena