CIMCO FV 100774 Odizolovací kleště JOKARI SOLAR 1,5 - 6 mm2
KOD KRAT.:CI100774
KOD VÝR.:100774
EAN.:4021103007747
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Xamento |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514452251 |
| Délka | 381 |
| Průměr | 381 mm |
| Rozměry | 84x381x381mm |
| Šířka | 381 |
| Výška | 84 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 457 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 45.7 cm |
| Příkon | 33.5 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2350 lm |
| Šířka balení | 437 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 100 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8719514452251 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003526301 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951445225100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514452251 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514452268 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:CI100774
KOD VÝR.:100774
EAN.:4021103007747
KOD KRAT.:SIPB34
KOD VÝR.:PB34
EAN.:8595092129392
KOD KRAT.:BES1111
KOD VÝR.:2400517252
EAN.:8595025308764
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5-50m
KOD VÝR.:8595067595054
EAN.:5907802029886
KOD KRAT.:OS23835
KOD VÝR.:4052899623835
EAN.:4052899623835
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392182
KOD VÝR.:8720169392182
EAN.:8720169392182
KOD KRAT.:AMMIP22212
KOD VÝR.:MIP22212
EAN.:3606480147975
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena