ELEMAN elektroměr 1-faz 1tarif.EDIN 111L 5-45A LCD displ /1008810/
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Struana |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514341012 |
| Rozměry | 59x360x360mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 396 mm |
| Výška balení | 393 mm |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 24 V |
| Světelný tok | 2400 lm |
| KOD | PHIH8719514341012 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514341012 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003056901 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
KOD KRAT.:KK2316/LPE-2_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-2_H100
EAN.:8595057603653
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena