SAPISELCO vazač kabelu Click Tie 120 x 3.5 červená Kód:CLT.10.2110R; bli=100ks
KOD KRAT.:SASPCLT35120R
KOD VÝR.:CLT.10.2110R
EAN.:8014748306135
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Still |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514341357 |
| Rozměry | 71x391x391mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 455 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 45.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 438 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 100 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 2400 lm |
| KOD | PHIH8719514341357 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514341357 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003055501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514341364 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SASPCLT35120R
KOD VÝR.:CLT.10.2110R
EAN.:8014748306135
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena