PHILIPS přisazené svítidlo CoreLine SM136V 22-31W 2800-4000lm/830 50Y ;DALI OC˙
KOD KRAT.:PHQSM136V28S/830D
KOD VÝR.:871951451234400
EAN.:8719514512344
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Pillar |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338487 |
| Rozměry | 120x103x103mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 176 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | PHIH8719514338487 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514338487 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003046701 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQSM136V28S/830D
KOD VÝR.:871951451234400
EAN.:8719514512344
KOD KRAT.:PHIH8719514340794
KOD VÝR.:871951434079400
EAN.:8719514340794
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena