HADEX krokosvorka.pro.banánek izolovaná.červená.l=55mm
KOD KRAT.:HDD238
KOD VÝR.:D238
EAN.:8595118830813
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Adore |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514340992 |
| Rozměry | 51x560x560mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 169 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 624 mm |
| Výška balení | 630 mm |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 24 V |
| Světelný tok | 2400 lm |
| KOD | PHI8719514340992 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514340992 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003056801 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDD238
KOD VÝR.:D238
EAN.:8595118830813
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena