MEGAMAN LED globe G125 11W/100W E27 1521lm/4000K NIL° NonDim 15Y
KOD KRAT.:MGLG238110/CW
KOD VÝR.:LG238110-OPv00
EAN.:4892657103519
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169350618 |
| Rozměry | 37x295x295mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60.5 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 35.35 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1340 lm |
| Šířka balení | 350.5 mm |
| Výška balení | 353.5 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8720169350618 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169350618 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003846001 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169350625 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MGLG238110/CW
KOD VÝR.:LG238110-OPv00
EAN.:4892657103519
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena