PHILIPS LED reflektor MR16 2.9W/20W GU5.3 2700K 230lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDMR162.9/WW
KOD VÝR.:8719514307605
EAN.:8719514307605
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169330672 |
| Rozměry | 30,7x421x421mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 431.5 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 43.15 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 426.5 mm |
| Výška balení | 36.5 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 3100 lm |
| EAN | 8720169330672 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169330689 | box | 11 | ks |
| KOD | PHIH8720169330672 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003823101 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMR162.9/WW
KOD VÝR.:8719514307605
EAN.:8719514307605
KOD KRAT.:PHL18/10SECURA
KOD VÝR.:872790085383400
EAN.:8727900853834
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1208
KOD VÝR.:1SLM006501A1208
EAN.:8000126107586
KOD KRAT.:BES10100
KOD VÝR.:2333101011
EAN.:8592920107850
KOD KRAT.:OSF4058075850347
KOD VÝR.:4058075850347
EAN.:4058075850347
KOD KRAT.:OSESMG1254.5MCWF
KOD VÝR.:4058075609938
EAN.:4058075609938
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:BEA1397.1
KOD VÝR.:3104139711
EAN.:8592920030851
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena