PHILIPS HUE-WA svít.přisaz.LED Struana 27W 2400lm/WH IP44 ;bílá +switch 24V
KOD KRAT.:PHIH8719514341012
KOD VÝR.:871951434101200
EAN.:8719514341012
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Aurelle |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169158894 |
| Rozměry | 46x600x600mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 700 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 60 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 3750 lm |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 705 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 08720169158900 | box | 11 | ks |
| EOC | 872016915889400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169158894 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169158894 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003597601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514341012
KOD VÝR.:871951434101200
EAN.:8719514341012
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
KOD KRAT.:KK2316/LPE-2_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-2_H100
EAN.:8595057603653
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena