OSRAM autožárovka H11 NIGHT BREAKER LASER 64211NL 55W 12V PGJ19-2 blistr
KOD KRAT.:OSA64211NL-01B
KOD VÝR.:4062172114479
EAN.:4062172114479
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Play Tube |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696176306 |
| Délka | 877 |
| Rozměry | 34x31x877mm |
| Šířka | 31 |
| Výška | 34 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 120 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Příkon | 17.4 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1540 lm |
| Šířka balení | 901 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 100 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| EOC | 871869617630600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696176306 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8718696176306 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005988001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64211NL-01B
KOD VÝR.:4062172114479
EAN.:4062172114479
KOD KRAT.:OSEF1906NESTG-761834
KOD VÝR.:4058075761834
EAN.:4058075761834
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena