PHILIPS HUE-WCA svíčka B39 4W/40W E14 2000-6500K/RGB Dim˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356610
KOD VÝR.:871951435661000
EAN.:8719514356610
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699726317 |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B39 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| GPC | 929002294201 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699726317 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDHB5.3W/RGB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356610
KOD VÝR.:871951435661000
EAN.:8719514356610
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena