PHILIPS HUE-WHITE svít.sloup.žárov. Turaco 1x9.5W 806lm/827 E27 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHIH16473/93/P0
KOD VÝR.:8718696154472
EAN.:8718696154472
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Iris |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514411524 |
| Rozměry | 194x188x204mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 230 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 570 lm |
| Šířka balení | 230 mm |
| Výška balení | 175 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | PHIH8719514411524 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514411524 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002376703 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514411531 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH16473/93/P0
KOD VÝR.:8718696154472
EAN.:8718696154472
KOD KRAT.:HTRJR1.0
KOD VÝR.:V380
EAN.:8595614706407
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL3000RL1KV4NDNZ
EAN.:8596099032043
KOD KRAT.:MGLG206046/WW
KOD VÝR.:LG206046-OPv00
EAN.:4892657100358
KOD KRAT.:OSEFA50/7W/827DST
KOD VÝR.:4058075132917
EAN.:4058075132917
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena