WAGO svorka instalační s páčkou 0.2-4 mm2 transp/oranž Kód:221-2411;pytel=2500ks
KOD KRAT.:WG221-2411-P
KOD VÝR.:0221-2411-60513340
EAN.:4066966002157
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514382862 |
| Rozměry | 770x10x100mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 165 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1150 lm |
| Šířka balení | 165 mm |
| Výška balení | 835 mm |
| Krytí | IP44 |
| KOD | PHI8719514382862 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514382862 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005733302 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-2411-P
KOD VÝR.:0221-2411-60513340
EAN.:4066966002157
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena