PHILIPS HUE-WA reflector PAR16 4.2W GU10 2200-6500K 400lm Dim EU
KOD KRAT.:PHLEDH8720169229976
KOD VÝR.:872016922997600
EAN.:8720169229976
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue GU10 WA |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514339903 |
| Rozměry | 58x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 250 lm |
| KOD | PHLEDH8719514339903 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001953309 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514339903 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514339910 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169229976
KOD VÝR.:872016922997600
EAN.:8720169229976
KOD KRAT.:OSISMCIRCCAMWF
KOD VÝR.:4058075763500
EAN.:4058075763500
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena