ELEMAN nožní plastový vypínač 350/VP/T ;zlatá
KOD KRAT.:EE1000484
KOD VÝR.:1000484
EAN.:8592847001460
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169230033 |
| Rozměry | 57x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 400 lm |
| EAN | 8720169230033 | set | 12 | set |
| GPC | 929003666702 | set | 12 | set |
| EOC | 872016923003300 | set | 12 | set |
| KOD | PHLEDH8720169230033 | set | 12 | set |
| EAN | 08720169230040 | box | 11 | set |
KOD KRAT.:EE1000484
KOD VÝR.:1000484
EAN.:8592847001460
KOD KRAT.:MDPOJ1.25A
KOD VÝR.:ST522212
EAN.:8594031134497
KOD KRAT.:MDPOJ3.15A
KOD VÝR.:ST522231
EAN.:8594031134534
KOD KRAT.:OSEPLCN1114300840401
KOD VÝR.:4052899541719
EAN.:4052899541719
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E14
KOD VÝR.:LG204045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100402
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:PHIH16474/93/P0
KOD VÝR.:8718696154489
EAN.:8718696154489
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena