DURACELL baterie alkalická PLUS POWER.BOOST AA/LR6/MN1500 ;BL4
KOD KRAT.:DRMN1500PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176027
EAN.:5000394176027
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514487161 |
| Rozměry | 70x22x20mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| EAN | 8719514487161 | set | 12 | set |
| GPC | 929003563804 | set | 12 | set |
| EOC | 871951448716100 | set | 12 | set |
| KOD | PHIH8719514487161 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:DRMN1500PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176027
EAN.:5000394176027
KOD KRAT.:PHIH8720169320710
KOD VÝR.:8720169320710
EAN.:8720169320710
KOD KRAT.:AN211P/38X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194010014
EAN.:5906194010014
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena