EMOS prodlužovák 4-zásuvkový 5m s vypínačem kod HE1415 ČERNÁ Kód:PC1415
KOD KRAT.:BEPC1415
KOD VÝR.:1902340500
EAN.:8592920008324
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Sana |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514343382 |
| Délka | 255 |
| Průměr | 52 mm |
| Rozměry | 255x52x255mm |
| Šířka | 52 |
| Výška | 255 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 324 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 317 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 1400 lm |
| KOD | PHIH8719514343382 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514343382 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003052901 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEPC1415
KOD VÝR.:1902340500
EAN.:8592920008324
KOD KRAT.:PHI17337/93/PN_pos
KOD VÝR.:8718696157053
EAN.:8718696157053
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5WF
KOD VÝR.:4058075532120
EAN.:4058075532120
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/150-45
KOD VÝR.:286690
EAN.:4015082866907
KOD KRAT.:OSVXBOR300W/60COFR
KOD VÝR.:4008321137722
EAN.:4008321137722
KOD KRAT.:SP74901101
KOD VÝR.:74901101
EAN.:4013902941308
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:EOBZ912
KOD VÝR.:1912
EAN.:8594012220836
KOD KRAT.:OSISAHCIRC18450SI
KOD VÝR.:4058075762787
EAN.:4058075762787
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena